Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: pirmais sniegs

Redakcija

Autors • 25.10.2016.

Burtu lielums

Kā jūtaties šodien – vai pirmais sniegs nav pārsteidzis negaidot? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Anita no Mētrienas: – Pirmais sniegs jau bija gaidāms. Arī visi rudens darbi ir padarīti. Uzmanīgi braucot, viss ir kārtībā, neraugoties uz to, ka uz ceļiem ir sniegs. Es izmantoju vissezonas riepas, līdz ar to šodien neslīdēja. Par ziemu gan priecājos ne pārāk, bet tās atnākšanu jau mēs nevaram iespaidot.

Jānis no Aronas pagasta: – Rudens darbi ir padarīti, līdz ar to pirmais sniegs nevar pārsteigt. Bet ceļi šodien vismaz no Līdēres līdz Madonai nebija tīrīti. Taču pabraukt, tā kā mašīna ir aprīkota ar vissezonas riepām, jau varēja.

Madonietis Viktors: – Pirmais sniegs nav negaidīts. Par to jau kādu laiku iepriekš runāja sinoptiķi. Arī kārtīgs saimnieks jūt, kad darbi ir jāpadara, uz pēdējo brīdi jau nevar atlikt, arī puķes laikus ir jāieziemo. Bet attiecībā uz iešanu – viss ir atkarīgs no tā, kādi ir apavi. Arī mašīnu jau iepriekšējā mēnesī, negaidot 1. decembri, aprīkoju ar jaunām, kārtīgām riepām.

Madonietis Imants: – Mani pirmais sniegs nav pārsteidzis. Arī paiet pa Madonas ielām var, tik traki nav. Sniegs jau ilgi neturēsies, tas drīz nokusīs. Taču riepas mašīnai gan tuvākajā laikā būs jāapmaina. Vēl jau pabraukt var, taču drošāk to laikus aprīkot ar ziemas riepām.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px