– Nedēļas nogalē Madonā notiks pilsētas svētki. Vai plānojat tos apmeklēt? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Valda no Madonas: – Pilsētas svētkus apmeklēju katru gadu, neiztrūkstoši dodamies vērot spēkavīru šovu. Šogad, iespējams, aiziešu uz svētku atklāšanu estrādē. Parasti svētkos bija ratu braukšana, šogad neko tādu afišā neredzēju. Man ļoti patīk svētku programma, nezinu, ko tajā varētu uzlabot.
Lelde no Mētrienas: – Šogad pilsētas svētkus nesanāks apmeklēt, bet citus gadus esmu tajos piedalījusies. Man gribētos, lai tirdziņš būtu lielāks, bet citādi viss ir ļoti jauki. Uz koncertu tagad var aiziet arī kopā ar mazajiem. Vajadzētu plašākas aktivitātes pašā pilsētā, citādi mani viss apmierina.
Madoniete Iveta: – Pilnīgi visus pasākumus, protams, nesanāk apmeklēt, bet parasti eju skatīties spēkavīru sacensības, uz tām došos arī šogad. Aplūkoju svētku programmu, izvērtēju un izvēlos, uz kādiem sev interesējošiem pasākumiem iešu. Ar šā gada pilsētas svētku programmu esmu jau paguvusi iepazīties. Iespējams, apmeklēšu arī kādu koncertu.
Madoniete Rita: – Svētku norises vietās iegriezīšos, tā teikt, garāmejot. Jauki, ka Madonā šie svētki tiek rīkoti ik gadu un ir kļuvuši par labu tradīciju. Es parasti apmeklēju rokdarbu izstādes un pasākumus, kas saistīti ar saimnieciskām lietām.
Viedokļus uzklausīja
ZANE BIKOVSKA
04.06.2019.