Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: pieprasītā ministru demisija

Redakcija

Autors • 20.12.2016.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par pieprasīto finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas un labklājības ministra Jāņa Reira demisiju? – jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Biruta: – Es neatbalstu ministru demisiju, kuru darbu vērtēju pozitīvi. Turklāt tā neko nedos. Man ļoti patīk finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola. Viņa ir gudra, labi spēlē šahu, tātad ir arī ass prāts.

Madoniete Jeuženija: – Ja nemāk strādāt, lai atkāpjas. Un trešais vēl varētu būt Kučinskis. Tā tomēr nevar darīties, ka vienā dienā kaut ko pieņem, bet nākamajā jau grib atcelt. Savulaik, kad apsaimniekoju māju, arī man bija mikrouzņēmums (MU), bet iepriekš tā bija saimnieciskā darbība. Tad pēkšņi izdomāja, ka vajag MU. Tagad daudziem sētniekiem, tāpat māju vecākajiem, kam nesanāk pilna slodze, arī ir MU. Un nu viņiem grib uzspiest 15% vai 12% lielu nodokli!

Madonietis Dainis: – Tik sasteigti likumus jau nevar pieņemt. Tie tomēr ietekmē katra mūsu dzīvi. Piemēram, es sakarā ar iecerēto obligāto sociālo iemaksu līmeni esmu jau zaudējis darbu. Jau sen vajadzēja no darba atlaist visu Saeimu, taču – vai ievēlēsim labākus?

Madonietis Antons: – Atlaist jau var, bet es neticu, ka viņu vietā nāks labāki ministri. Taču, pieņemot likumus, tā mētāties tomēr nevajadzētu.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

21.12.2016.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px