– Vai jūs apmierina šāsdienas piedāvājums tirgū, un vai plānojat apmeklēt arī Kartupeļu svētkus 1. oktobrī? – jautājām Madonā, Saieta laukumā, sastaptajiem tirgus apmeklētājiem.
Iveta no Cesvaines: – Priecē gan piedāvājums, gan siltais un saulainais laiks. Mans mērķis šodien ir nopirkt kurpes darbam. Par Kartupeļu svētkiem uzzinu tikai tagad no jums, bet droši vien uz tiem atbraukšu.
Madonietis Valdis: – Šodien ir ļoti jauks laiks, tāpēc uz tirgu esmu arī atnācis, bet bez konkrēta mērķa kaut ko nopirkt. Tas ir ļoti labi, ka šādi tirgi notiek regulāri. Cilvēkiem ir, kur atnākt. Kartupeļu svētkos gan nebūšu, jo ir ieplānots cits pasākums.
Madoniete Valentīna: – Tirgū var nopirkt visu ko, ja tikai ir nauda. Es esmu izvēlējusies vienu lielu tomātu, vēl nopirkšu maizīti un būs gana. Par Kartupeļu svētkiem esmu izlasījusi „Starā" un droši vien tos apmeklēšu, lai gan kartupeļu man nevajag: tie pietiekamā daudzumā man jau ir.
Jānis no Saikavas: – Šodien ir ļoti piemērots laiks tirgum, tāpēc tas pa priekšu ir jāizstaigā un viss jāapskatās. Nekad jau bešā mājās neesmu aizbraucis. Tas ir nerakstīts likums, ka tirgū kaut kas ir jānopērk. Arī par Kartupeļu svētkiem esmu izlasījis gan „Starā", gan internetā un esmu jau nobriedis tos apmeklēt.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA