– Kādas ir jūsu domas, vai Valsts prezidentam būtu nepieciešams personiskais ārsts, kā tas jau bija pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas, kad prezidenta pienākumus pildīja Guntis Ulmanis? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Vizma no Sauleskalna: – Es sekoju līdzi visai aktuālajai informācijai par prezidenta veselības stāvokli. Es domāju, ka Valsts prezidentam vajadzētu būt savam ārstam un uz to valstij nevajadzētu ekonomēt.
Madonietis Jānis: – Es domāju, ka šāda štata vienība Valsts prezidenta kancelejā varētu būt. Valsts prezidents mums tomēr ir viens, tāpēc, ņemot vērā lielo slodzi, būtu jābūt speciālistam, kurš regulāri sekotu viņa veselības stāvoklim. Mēs visi no sirds novēlam prezidentam Raimondam Vējonim to labāko, izveseļoties un atgūt spēkus.
Madoniete Aija: – Katrā ziņā man nekas nebūtu pret to, ja Valsts prezidenta kancelejā tiktu izveidota šāda štata vienība un prezidentam būtu savs ārsts. Man šķiet, ka no visiem prezidentiem, kuri pēc neatkarības atjaunošanas Latvijā ir bijuši, Raimonds Vējonis ir vislabākais, ļoti tuvs tautai. Lai prezidents veseļojas, veselība jau ir vajadzīga visiem.
Madoniete Ligita: – Protams, Valsts prezidentam ir nepieciešams savs ārsts. Pret to nekas nav iebilstams. Prezidentam Raimondam Vējonim novēlu – veselību, veselību, veselību un lai viņš turas!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA