– Vai peldēšanās sezonu šovasar jau esat atklājuši, un kurus ezerus vai upes esat iecienījuši vairāk? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Alīna no Bērzaunes: – Šovasar vēl neesmu peldējusies, pārāk auksti ir bijis visu šo laiku, bet nupat izskatās, ka beidzot būs karsts laiks un tad jau peldsezonu varēs atklāt. Es parasti peldos ezerā Kalsnavas pusē. Peldēties man patīk, un droši vien tuvākajā laikā došos uz ezeru peldēties.
Madoniete Elīna: – Pārsvarā mēs braucam peldēties uz Līdēres ezeru. Peldēšanās sezonu esmu jau atklājusi, taču peldējusies esmu tikai vienu reizi, jo ūdens līdz galam vēl nebija sasilis. Kad iestājas silts laiks, peldēties braucu diezgan bieži.
Jogita no Kusas: – Šajā sezonā vēl neesmu peldējusies. Ir taču auksts, dārzā nekas negrib augt, kur nu vēl skriet peldēties. Nav arī kompānijas, ģimene ir aizņemta citos darbos, bet vienai pašai man nepatīk peldēties. Parasti mēs visi kopā braucam peldēties uz Līdēres ezeru, kur pašvaldība ir ierīkojusi ļoti labu publisko peldvietu. Man gribētos, lai mēs siltā laikā peldēties brauktu biežāk. Priecē, ka sinoptiķi tagad sola jau 30 grādu lielu karstumu.
Madoniete Silvija: – Es ar peldēšanos pārāk neaizraujos, it sevišķi šovasar, kad ir tik vēss laiks. Taču, kad kļūs siltāks un piepildīsies sinoptiķu prognoze par 30 grādu karstumu, būs jau jāaiziet uz karjera ezeru un jāpaplunčājas.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA