Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: pēc Lielās talkas

Redakcija

Autors • 27.04.2015.

Burtu lielums

Vai pēc Lielās talkas Madonas pilsēta vai pagasts, kurā dzīvojat, ir kļuvis sakoptāks un skaistāks? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ļaudoniete Kristīna: – Mūsu pagastā arī ikdienā daudz tiek darīts, lai Ļaudona būtu skaista. Kopīga talka mums gan ir vēl priekšā. Tā notiks 8. maijā, kad paredzēts labiekārtot parku. Tas ir ļoti labi, ka tādas talkas tiek rīkotas, un rosina arī privātmāju īpašniekus vairāk piedomāt pie savu teritoriju sakopšanas.

Madoniete Mudīte: – Madona kopumā ir tīra un sakopta, taču Lielajā talkā pārāk lielu rosību nemanīju, bet droši vien bija vietas, kas tika sakoptas arī šajā dienā. Tas ir lieliski, ka šādas talkas tiek rīkotas, lai vidi padarītu vēl skaistāku. Es dzīvoju daudzdzīvokļu mājā, un arī mūsu pagalms vienmēr ir tīrs.

Rīdziniece Evija: – Rīgā, kur dzīvoju, šajā dienā bija diezgan liela rosība, un arī es strādāju mājas pagalma sakārtošanā. Dažādas talkas, lai sakoptu vidi, organizē arī darbavieta, un es tajās piedalos. Iebraucot Madonā, rodas iespaids, ka te viss ir kārtībā, pilsēta ir tīra un sakopta, bet tāda tā ir bijusi vienmēr. Kādu laiku Madonā esmu dzīvojusi.

Ilze no Praulienas: – Praulienā galvenokārt talkoja jau pirms talkas dienas. Prauliena ir skaista un sakopta, un ar katru gadu tā kļūst aizvien tīrāka, bet, protams, vienmēr ir iespējams padarīt vairāk un atrast vietas, ko sakopt.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px