Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: pavasaris

Redakcija

Autors • 20.02.2017.

Burtu lielums

Vai, jūsuprāt, ziema ir jau beigusies un varbūt jāsāk gatavoties pavasara darbiem? – vakar, kad lija kā pa Jāņiem, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Tālivaldis no Sarkaņiem: – Ziema vēl kādu laiku noteikti būs. Piedzīvosim gan salu, gan arī sniegu. Pavasaris būs vēls, bet pavasara darbiem var sākt palēnām gatavoties. Jau tagad regulāri apstaigāju mazdārziņu, kur vasarā audzējām visu ko. Tagad gan neko daudz nevajag, bet pašu izaudzētais tomēr ir labāks nekā veikalā nopirkts.

Armands no Stirnienes: – Izskatās, ka ziema iet uz beigām. Līst, sniega palicis pavisam maz. Droši vien kāds aukstums vēl uznāks, bet kārtīgas ziemas gan vairs nebūs. Tie, kas šoziem nav izslēpojušies, to vēl var pagūt izdarīt. Gan jau ir trases, kur sniegs vēl turas.

Zane no Varakļāniem: – Ziema, var teikt, ir jau beigusies. Varbūt martā vēl piedzīvosim salu, bet tas nebūs ilgstošs. Pavasaris tuvojas, un var sākt domāt arī par pavasara darbiem, kur un cik daudz sēt un stādīt. Mums ir dārzs, bet, piemēram, graudaugus audzējam arī lielākās platībās.

Dzintra no Lazdonas: – Vēl viss var būt, bet pamazām var sākt domāt arī par pavasara darbiem. Jāskatās, kā mainās laikapstākļi, un tad attiecīgi jārīkojas. Ap 20. martu varbūt būs jau silts laiks. Manuprāt, pavasaris šogad būs diezgan agrs.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

21.02.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px