– Kādas ir jūsu domas par pirmo pavasara tirgu Madonā, un ko jaunu šopavasar
esat iecerējuši iestādīt? – jautājām tirgus apmeklētājiem.
Jānis un Ilona no Jaunpiebalgas: – Tirdziņš ir ļoti labs. Esam jau nopirkuši smiltsērkšķus un lilijas. Tos stādīsim Jaunpiebalgas pusē. Uz tirgu Madonā braucām speciāli un, protams, būdami Madonā, arī radus apciemosim. Noteikti šeit apmeklēsim arī lielo stādu tirgu 30. aprīlī. Tad būs jānopērk kāda ābelīte.
Anna no Lubānas: – Tirgus ir daudzveidīgs, tas man ļoti patīk. Esmu nopirkusi trīs ābelītes un bumbieres. Esmu no Latgales, no Balvu puses, bet tagad esmu nopirkusi māju Lubānā. Šopavasar paredzami lieli stādīšanas darbi. Vecās ābeles esam izgriezuši, gribam sastādīt jaunas.
Sarmīte no Bērzaunes: – Šopavasar liela stādīšana nav paredzēta. Dzīvoju privātmājā, kur jau ļoti daudz ir apstādīts, tāpēc ir jābūt prātam, lai tādā tirgū nenopirktu visu to, ko gribētos, jo nebūs jau, kur stādīt.
Zane no Bērzaunes: – Tirgus Madonā ir labs, bet ir arī, uz ko tiekties. Vajadzētu parūpēties par autostāvvietām, tāpat trūkst noskaņas, mūzikas, kaut kādas darbības. Tas, ka notiek tirgošanās, ir forši, bet vajadzētu padomāt arī par kādām aktivitātēm, kas tirgiem ir raksturīgas.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA