– Vai jūs zināt, ka šosestdien Madonas pilsētas centrālajā laukumā – Saieta laukumā – notiks pavasara gadatirgus „Viss dārzam", un vai jūs to apmeklēsit? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Selga no Ļaudonas: – Es uz pavasara gadatirgu Madonā, iespējams, atbraukšu. Tas gan tiek rīkots vienā dienā ar Lielo talku, bet mēs Ļaudonas vidusskolā ļoti cītīgi talkojām jau 21. aprīlī. Tā darījām, ņemot vērā, ka bija brīnišķīgs laiks un mums ļoti gribējās, lai skolas teritorija būtu sakopta, tīra un skaista jau līdz Lieldienām. Tā ka uz tirgu Madonā varam braukt ar labi padarīta darba apziņu, turklāt ir nepieciešams iegādāties arī jaunus stādus. Šoziem dārzā uzdzīvoja ūdensžurkas, izēdot visas ziemcietes un sīpolpuķes, izņemot narcises. No lielās kolekcijas vien astoņas tulpes palikušas…
Aija no Vestienas: – Es esmu lasījusi, ka tāds tirgus Madonā notiks šosestdien, bet atbraukt nevarēšu, jo strādāju pastā, bet pastā sestdiena ir darbdiena. Taču man nekas tāds nav arī jāpērk, jo pa ziemu dārzā nekas nav izsalis.
Dace no Vestienas: – Par pavasara gadatirgu Saieta laukumā uzzinu no jums, bet uz to droši vien nebraukšu. Madonā vispār esmu diezgan reti, un arī tirgū ne reizi neesmu bijusi. Šī sestdiena ir dažādām aktivitātēm piesātināta. Notiek Lielā talka, tajā arī ir jāpiedalās, tāpat ir ieplānots apmeklēt pasākumu Mārcienā.
Jānis no Līdēres: – Par tirgu Madonā esmu informēts. Redzēs, kā sanāks, varbūt arī atbraukšu un kaut ko nopirkšu. Kādu ābelīti vai citu kociņu jau derētu nopirkt. Atbraukt uz Madonu, starp citu, nav nemaz tik vienkārši. Sestdienās jau kursē mazāk autobusu, un, kā dzird, ar 1. maiju tiks slēgts vēl viens reiss.
Madonietis Spodris: – Uz tirgu iesim divatā un kādu stādu arī nopirksim. Arī iepriekšējos gados esam apmeklējuši lielos gadatirgus Madonas centrā. Tirdzniecībai tā ir laba vieta, sabrauc daudz tirgotāju un arī pircēju parasti netrūkst. Nāk gan pilsētnieki, gan daudz sabrauc arī no laukiem.
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA