Svētdien, 3. jūnijā, paliks gads, kopš notika pašvaldību vēlēšanas. – Kā vērtējat pašvaldību veikumu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Ruta: – Katrā ziņā nedaudz savādāk tagad ir. Jaunais domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs diezgan lielu uzsvaru liek uz kultūru, ļoti daudz iet pie cilvēkiem. Lai Madona ir sakopta un skaista arī turpmāk! Man ļoti patīk, kā tiek veidotas puķu dobes, 4. maija svētku noformējums ar sarkanbaltsarkanajām lentēm.
Lubāniete Agita: – Protams, ir, kur augt, bet kopumā Lubānas pašvaldība ir labi strādājusi. Mans vēlējums visiem, aizbraucot pasaulē, atcerēties, ka esi latvietis, un lai to varētu pateikt ar lepnumu, nevis gaudotu, ka viss ir slikti un slikta ir gan valdība, gan pašvaldība.
Madoniete Līga: – Iepriekšējā vadība Madonas novadā bija labāka, aktīvāka un arī pieredzējušākai. Tagad ir daudz nepabeigtu lietu. Piemēram, rotaļu laukums Upes skvērā. Lasīju, ka pēc projekta tur vajadzēja būt segumam, bet tā nav. Pilsētas svētki tikpat kā klāt, bet par programmu uzzinājām tikai nupat.
Madoniete Agrita: – Ir lietas, kas ir labi paveiktas un redzamas. Cerams, ka arī Madonas estrāde tiks atjaunota, lai mēs tur jau šovasar varētu baudīt pasākumus. Ļoti skaisti bija noorganizēta militārā parāde 4. maijā. Cerams, ka dome vēl vairāk domās par iedzīvotājiem, jauniešiem, bērniem, lai pilsētā vairāk būtu rotaļu laukumu. Varbūt varētu piesaistīt arī kādus jaunus uzņēmējus, lai būtu vairāk darbavietu.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
30.05.2018.