– Vai jūs bieži izmantojat pasta pakalpojumus? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Valda no Cesvaines: – Tos izmantoju diezgan reti, pārsvarā tad, kad jāsūta apsveikumi. Atceros, bērnībā mūspusē darbojās daudz pasta nodaļu (Kraukļos, Kārzdabā, Grašos, Kārklos, visas pat grūti uzskaitīt), bet tagad ir tikai viena. Pastnieki dara ļoti vajadzīgu darbu, pie klientiem jābrauc, kā saka, vasara vai ziema. Kā, piemēram, šodien ceļi ir slideni, bet pasta sūtījumi klientiem ir jāaizved.
Agrita no Limbažiem: – Sūtījumus uz mājām mums piegādā pastnieks, bet pēc naudas braucu uz pasta nodaļu. Gribas pilsētu apskatīt un arī kaut ko garšīgu nopirkt. Turklāt Limbažos strādā jauki un atsaucīgi darbinieki. Kad ziemā dzīvoju šai pusē, iegriežos arī Madonas pasta nodaļā, jo man arī te ļoti patīk, kā tiek apkalpoti klienti.
Gatis no Alūksnes: – Kādreiz bez pasta nevarēju iztikt, bet tagad izmantoju kurjera pakalpojumus. Pastā iegriežos, tikai lai nopirktu sūtījumiem nepieciešamās papīra kastes. Taču, protams, pasts ir vajadzīgs.
Madonietis Jānis: – Jā, es tos izmantoju bieži. Nupat kā no Madonas pasta nodaļas, kur strādā laipnas darbinieces, arī nāku. Pasts iedzīvotājiem ir ļoti vajadzīgs, it īpaši gados vecākiem cilvēkiem, kuriem veikt pārskaitījumus caur internetu ir grūti vai tā nav vispār.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
19.02.2019.