Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: pasaules gals

Redakcija

Autors • 19.12.2012.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par pasaules galu: vai vispār pieļaujat civilizācijas bojāeju uz Zemes un vai to iepriekš ir iespējams prognozēt? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Egils no Murmastienes: – Protams, pasaules gals 21. decembrī neiestāsies. Arī sveces un sērkociņi nav iepirkti, vienīgi šķiltavas ir iegādātas. Kas to lai zina, vai dzīvība uz Zemes ir mūžīga vai tomēr civilizācija ies bojā. Katrā ziņā sagaidīsim ne tikai šos Ziemassvētkus un Jauno gadu, bet vēl arī daudzus citus…

Ēriks no Liezēres: – Pasaules galam 21. decembrī neticu, bet kādreiz jau civilizācija uz Zemes noteikti ies bojā. Ja tā būs, iepriekš gan to neviens nezinās, to jau precīzi nevar paredzēt.

Madoniete Valentīna: – Vairāk par pasaules galu mūs sarūgtina pašvaldības un valsts attieksme, tas, ka valstī ir tādi likumi, ka mums jātiesājas, lai pierādītu savas tiesības uz kādreiz par saviem līdzekļiem uzceltajām garāžām, to esamību. Es domāju, ka pasaules gals 21. decembrī ir atcelts, tāpēc vajag iepirkties, gatavoties svētkiem un dzīvot tālāk. Kādreiz gan civilizācija, kaut vai daļēji, varētu iet bojā.

Madonietis Nikolajs: – Nebūs nekāda pasaules gala! Varēsim nosvinēt gan Ziemassvētkus, gan Jauno gadu. Kas to var pateikt, varbūt dzīvība uz Zemes ir mūžīga. Dzīvosim – redzēsim.

Madonietis Jānis: – Es tam neticu. Esmu katolis, eju uz baznīcu un par tādām lietām nedomāju. Tas, ka civilizācija kādreiz varētu iet bojā, ir viennozīmīgi, mēs taču redzam, kas notiek pasaulē, kādi ir kļuvuši cilvēki, bet tas nenotiks ne šajā, ne arī nākamajos gados.

Madoniete Ludmila: – Viss būs labi, kāds vispār 21. decembrī var būt pasaules gals – jūs smejaties, vai? Dzīvība uz Zemes gan, iespējams, nav mūžīga, bet, ja tā arī ies bojā, tas nenotiks tik drīz. Dievs visu redz. Ja cilvēki nedzīvo pēc viņa noteiktās kārtības, viss kas var notikt. Paskatieties, kādas dabas kataklizmas jau notiek tagad, cilvēcei tās būtu jāuztver kā brīdinājums un jāizdara secinājumi.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px