Šonedēļ Madonā notiks pasaules čempionāts rollerslēpošanā. – Vai
plānojat doties vērot sacensības un apmeklēsit čempionāta ietvaros
piedāvāto kultūras programmu? –
jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Andis no Madonas: – Zinu, ka šāds pasākums notiks, bet līdz šim nebiju domājis, ka izdosies apmeklēt kādu tā ietvaros notiekošo pasākumu. Tomēr, ņemot vērā, ka daudzi pasākumi notiks tepat pilsētas centrā un būs bez maksas, apsvēršu iespēju atnākt uz kādu no tiem.
Līga no Madonas: – Protams, zinu par šo pasākumu. Man noteikti sanāks apmeklēt kultūras programmu, kas notiks rollerčempionāta ietvaros, jo dejoju tautisko deju kolektīvā „Vidzeme" un piedalīšos deju koncertā kā dalībniece.
Madonietis Jānis: – Mans mazdēls katru gadu startē šajās sacensībās, tāpēc arī es ik gadu devos viņu atbalstīt. Šogad mazdēls būs sacensību dalībnieku tiesnesis. Es, protams, arī braukšu skatīties sacensības. Noteikti apmeklēšu arī kādu kultūras programmas piedāvājumu. Došos klausīties, kā spēlēs kapela, šī vecuma cilvēki ir mani vienaudži. Uz kādiem pasākumiem vēl varētu aiziet, apsvēršu laika gaitā.
Ainārs no Madonas: – Par rollerčempionātu esmu dzirdējis, bet ne uz to, ne uz kādu kultūras pasākumu čempionāta ietvaros nesanāks aiziet. Man, diemžēl, jāstrādā un brīva laika nebūs.
Viedokļus uzklausīja
ZANE BIKOVSKA
07.08.2019.