– Vai jūs skatāties pasaules čempionātu hokejā un kā vērtējat Latvijas hokeja izlases sniegumu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Imants: – Pārāk daudz neskatos, nav tik daudz laika, bet, ja ir labs alus un lieliski fani, arī uzvara ir mūsu. Grūti gan pateikt, vai tiksim tālāk astotdaļfinālā. Dikti jau jācenšas, lai uzvarētu dāņus. Taču cerēsim!
Juris no Barkavas: – Latvijas hokejistu veiksmīgās spēles var skaidrot ar to, ka izlasei ir labs treneris. Hokejs, kā saka Bobs Hārtlijs, sākas garderobēs. Komandai ir jābūt ļoti saliedētai, un tad jau viss notiks. Iekļūsim arī astotdaļfinālā. Ar vienu kāju tur jau esam, vēl tikai dāņi jāuzvar. Ar kanādiešiem šovakar būs grūti cīnīties. Daudz spēka hokejisti ir atstājuši spēlēs ar ASV un vāciešiem. Arī savainojumu labākajiem spēlētājiem ir daudz.
Helmuts no Mārcienas: – Nu jau Latvijas hokejs sāk atgriezties uz īstā ceļa! Iespēja ir arī iekļūt astotdaļfinālā. Kopumā mūsējie spēlē ļoti labi. Pietiek jau ar to, ka tik cienīgi spējām noturēties pret amerikāņiem un uzvarējām vāciešus.
Madonietis Māris: – Tik daudz spēļu neesmu skatījies, lai izteiktu prognozes, bet spēli ar Vāciju redzēju. Ir iespēja uzvarēt arī Dāniju, un tad jau būsim astotdaļfinālā. Kanādu gan diez vai spēsim uzvarēt. Sapņot jau varam, taču tas ir diezgan nereāli. Galvenais mums tomēr ir uzvarēt dāņus.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
15.05.2018.