Šīs nedēļas nogale ir atpūtas pasākumiem bagāta – „Zelta šlāgeris" Madonā, Jātnieku sporta svētki un novada svētki Cesvainē, kā arī citas aktivitātes. – Vai jūs esat iecerējuši apmeklēt kādu pasākumu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Sandis: – Es katru gadu apmeklēju „Zelta šlāgeri". Man patīk viss – gan koncerts, gan balle. Uz Madonas estrādi bieži ejam visa ģimene kopā. Vecāki līdz rīta gaismai parasti nesēž, bet mēs paliekam ilgāk. Iespējams, šovasar apmeklēsim arī vēl citus pasākumus, kā tas bijis gadu gadiem. Apmeklējot pasākumus Madonas estrādē, var forši atpūsties.
Madonietis Lauris: – Tādus festivālus es apmeklēju diezgan reti. Biežāk kopā ar ģimeni aizejam uz karjera ezeru, kur ir gan volejbola laukums, gan laukums bērniem un var labi pavadīt laiku un atpūsties brīvā dabā.
Ina no Bērzaunes: – Šovasar nevienu pasākumu pagaidām Madonā neesmu apmeklējusi, bet sestdien uz „Šlāgeri" ir doma aizbraukt. Vienu reizi tajā esmu bijusi, bet pagājušajā gadā gan nesanāca pabūt. Man patīk gan festivāla programma, gan tas, ka festivāls notiek brīvā dabā.
Skaidrīte no Mārcienas: – Es domāju, ka uz „Šlāgerfestivālu" Madonā sestdien ar bērniem noteikti aizbraukšu. To esmu apmeklējusi arī iepriekšējos gados. Man patīk viss – gan mūzika, gan tas, ka pasākums notiek Madonas estrādē.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
26.07.2017.