Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: pāreja uz ziemas laiku

Redakcija

Autors • 26.10.2015.

Burtu lielums

Īsi pirms pārejas uz ziemas laiku internetā tika savākti nepieciešamie 10 000 parakstu, lai aicinātu Saeimu lemt par vasaras laiku visu gadu un atteikšanos no pārejas uz ziemas laiku. – Kā jūtaties pēc pulksteņa pagriešanas par stundu atpakaļ? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Ainārs: – Man ziemas laiks un tumšie vakari ne pārāk patīk. Turklāt nepatīk arī divreizējā pulksteņa grozīšana, kāda nedēļa, ja ne vairāk, paiet, kamēr pie tā pierod. Esmu par vasaras laiku visu gadu. Ja man būtu internets, arī es parakstītos par šādu iniciatīvu.

Madoniete Zinaīda: – Starp vasaras un ziemas laiku nejūtu atšķirību, es pielāgojos ātri, bet droši vien būtu labāk, ja izvēlētos vienu laiku un pie tā paliktu. Ja varētu izvēlēties, es būtu par vasaras laiku jeb gaišākiem vakariem.

Dzintra no Vestienas: – Man tas nav tik svarīgi, cik ilgi gribu, tik arī guļu. Tā ir pensionāru privilēģija, kaut gan man tā pulksteņa grozīšana divreiz gadā īsti nepatīk. Vajadzētu jau vienreiz vienoties par vienu laiku un atteikties no pulksteņa grozīšanas. Es vairāk būtu par vasaras laiku, lai vakaros ilgāk ir gaišs. Taču es neko daudz neiebilstu, ja visu gadu būtu ziemas laiks.

Aleksandrs no Murmastienes: – Es labi jūtos gan tad, kad ir vasaras laiks, gan tad, kad dzīvojam pēc ziemas laika. Mani arī netraucē pulksteņa grozīšana pavasarī un rudenī.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px