Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: pāreja uz vasaras laiku

Redakcija

Autors • 24.03.2020.

Burtu lielums

Vai jūs daudzo ziņu klāstā saistībā ar jauno vīrusu „Covid-19" esat pamanījuši vēsti, ka svētdien, 29. martā, pulksten 3 (naktī uz svētdienu) Latvijā notiks pāreja uz vasaras laiku? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Rīdziniece Nanija: – To es zinu, bet mani tas neietekmē. Varbūt pirmajā reizē pēc pārejas uz vasaras laiku tas, ka jāceļas stundu agrāk, ir jūtams, bet pēc tam viss ieiet savos ritmos.

Barkaviete Sintija: – Šo ziņu neesmu palaidusi garām. Es esmu par vasaras laiku, to, ka uz ziemas laiku nemaz nevajadzētu pāriet. Katrā ziņā no sezonālās laika maiņas, par ko tik daudzus gadus spriež Eiropas Savienība, vajadzētu atteikties.

Maija no Meirāniem: – Man labāk patīk vasaras laiks. Tad ilgāk vakaros ir gaišs un var vairāk dārzā padarīt. Pa šiem daudzajiem gadiem, kopš tika ieviests vasaras laiks, ne reizi nav arī gadījies kāds misēklis – neko neesmu nokavējusi un nekur par agru neesmu aizgājusi, jo pulkstenis vienmēr tiek pagriezts iepriekš, pirms gulētiešanas.

Madonietis Jurijs: – Visvairāk patiktu, ja tas būtu pēdējoreiz. Cerams, ka tomēr pienāks brīdis, kad pulkstenis vairs divreiz gadā nebūs jāgroza. Nav arī tik svarīgi, kuru laiku izvēlētos – ziemas vai vasaras, jo Latvijā dienas ilgums ir pietiekams. Galvenais, lai šāda sezonāla laika maiņa tiktu pārtraukta.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


25.03.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px