Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: pāreja uz vasaras laiku

Redakcija

Autors • 27.03.2017.

Burtu lielums

Vai jūsu pašsajūtu ir ietekmējusi pāreja uz vasaras laiku? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ināra no Murmastienes: – Man tā pulksteņa grozīšana, it sevišķi pavasarī, ļoti nepatīk. Vēlāk, kad pierod, jūtos tā nekas, bet pats sākums ir nepatīkams. Arī rudenī, kad pulksteņa rādītāji tiek pagriezti stundu atpakaļ, ir grūti pierast pie tās tumsas. Bet citādi – ja vajag, es varu piecelties arī četros vai piecos no rīta, tāpat arī vakaros iet vēlāk gulēt. Man patiktu, ja izvēlētos vienu laiku – vasaras vai ziemas – un pie tā arī paliktu.

Ļaudoniete Zigrīda: – Mani ļoti ietekmē pulksteņa grozīšana. Kā rudenī pagrieza stundu atpakaļ, tā es nespēju normāli gulēt. Būtu jāizvēlas viens laiks un jāatsakās no pulksteņu grozīšanas divreiz gadā. Esmu cīrulis, līdz ar to man labāk patīk vasaras laiks.

Jānis no Murmastienes: – Mēs dzīvojam un strādājam pēc Saules, tāpēc pulksteņa grozīšana mūs neietekmē. Visu gadu lopus barojam un govis slaucam vienā laikā, pulksteņa grozīšanu turp un atpakaļ neņemot vērā.

Madonietis Juris: – Mani pulksteņa grozīšana neietekmē, pie pārmaiņām pierodu ātri. Arī informācija par to ir pietiekami plaša, līdz ar to nekad nav gadījies kaut ko nokavēt vai ierasties par ātru. Bet labāk man tomēr patīk vasaras laiks, kad vakaros ilgāk ir gaišs.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

28.03.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px