Latvijas simtgadē nozīmīgu jubileju svin Latvijas Televīzijas ziņu
raidījums „Panorāma". Mainoties varām un iekārtām, jau 60 gadu, kopš
1958. gada 19. marta, ik vakaru tas vēsta par svarīgāko Latvijā un
pasaulē.
– Vai „Panorāma" ir arī jūsu ziņu raidījums, ko vakaros skatāties regulāri? – jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Iedzīvotājs no Kraukļiem: – Es „Panorāmu", var teikt, skatos katru vakaru. Tas ir gandrīz vienīgais ziņu raidījums, kas sniedz tik plašu ieskatu. Esmu ilggadējs „Panorāmas" skatītājs, domāju, ka pat no tās pirmsākumiem. Novēlu tā turpināt un veidot asus sižetus!
Armands no Ērgļiem: – Ne pūku, ne asaku un lai žurnālisti nav prostitūtas! Tas ir labs teiciens, un uz to nevar apvainoties, arī „Panorāma" – ne. „Panorāmu", protams, skatos, jo informācija ir vajadzīga.
Vilis no Lubānas: – To skatos jau sen, visdrī-zāk – no pašiem pirmsākumiem. „Panorāmu" ir veidojuši un to dara joprojām daudzi talantīgi žurnālisti. Atceros Jāni Dimantu un Dainu Bruņinieci, kas daudz stāstīja par dzīvi laukos, tāpat citus. Vēlu tā turpināt un būt radošiem!
Guntars no Mārcienas: – Reti to sanāk noskatīties. Es galvenokārt skatos „Ziņas" sešos vakarā, ko veido tā pati žurnālistu komanda. „Panorāmas" kolektīvam novēlu radoši strādāt arī turpmāk un lai raidījums pastāv vēl daudzus gadus!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
14.03.2018.