– Vai sekojāt līdzi starptautiskajām orientēšanās sacensībām, kas pagājušajā nedēļā notika Madonā?
Lelde no Madonas: – Īpaši nesekoju, bet redzēju facebook, ka mūsējiem ir ļoti labi panākumi – gan individuāli Ritvaram Ļepeškinam, gan stafetē. Madona kārtējo reizi pierādīja, ka ir Ziemas galvaspilsēta. Pagājušo nedēļu bijām Rīgā – tur jau pavasaris, bet, atbraucot uz Madonu, redzam, ka te ir sniegs.
Madoniete Anita: – Jā, otrdien bijām ar mazdēlu devušies uz silu, lai sajustu to pasaules elpu un paskatītos klātienē, kā mūsējiem veicas. Tieši redzējām, ka latvieši ieslēpo finišā, cīnījušies līdz spēku izsīkumam. Malači, it īpaši Ritvars. Savukārt facebook paskatījāmies, cik skaists bija noslēgums.
Ineta no Madonas: – Nesanāca tā ļoti iedziļināties, bet zinu, ka ir ļoti labi panākumi – četras zelta medaļas. Lasīju sociālajos tīklos. To, ka Madonā notiek tik plaša mēroga sacensības, viennozīmīgi vērtēju pozitīvi. Jauki, ka Smeveres sils piedāvā un var noorganizēt tik augsta līmeņa sacensības.
Helēna no Madonas: – Klātienē nebiju, bet zinu, ka Ritvaram ļoti labi gāja. Smeceres silā ir ļoti laba sporta bāze. Esmu par to pārliecinājusies, jo pati sportoju –
nodarbojos ar slēpošanu.
Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE
un AGRIS VECKALNIŅŠ
7.02.2023.