– Kādus sporta veidus skatījāties Ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā un kā vērtējat Latvijas olimpiešu startu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Tatjana: – Skatījos sacensības gandrīz visos sporta veidos, bet jo īpaši slēpošanu un daiļslidošanu. Ļoti patika krievu daiļslidotāju A. Zagitovas un J. Medvedevas slidojums. Manuprāt, Latvijas olimpieši nostartēja labi. Arī viena medaļa ir ļoti labs rezultāts, daudzas valstis taču neizcīnīja nevienu. Es neesmu hokeja cienītāja, bet šoreiz noskatījos visu hokeja turnīra finālspēli. Tas bija tā vērts. Līdz validolam nenonācu, bet pārdzīvojumu bija daudz, jo gribēju, lai uzvar Krievijas hokejisti.
Liezērietis Edgars: – Visvairāk man patika bobslejistu sacensības. Mūsējie nostartēja ļoti labi, savu iespēju robežās. Protams, vienmēr var labāk, bet arī viena medaļa Latvijai ir labs sasniegums.
Jānis no Jaunkalsnavas: – Mūsējie varēja nostartēt drusku labāk, viena medaļa ir trūcīgs rezultāts. Protams, no malas jau ir viegli spriest, bet vienmēr taču gribas, lai tiktu sasniegts optimāls rezultāts. Vairāk ir jāpatrenējas un tad varbūt nākamreiz medaļu būs vairāk.
Dzidra no Lauteres: – Es noskatījos diezgan daudz olimpisko startu, bet visvairāk man patika daiļslidošana. Mēs varam tikai priecāties, ka arī Latvija ir to valstu vidū, kuras ir izcīnījušas kaut vienu olimpisko godalgu.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
27.02.2018.