Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: olimpiskais kvalifikācijas turnīrs hokejā

Redakcija

Autors • 06.02.2013.

Burtu lielums

No 7. līdz 10. februārim Rīgā notiks olimpiskais kvalifikācijas turnīrs hokejā, kurā par vienīgo ceļazīmi uz Ziemas olimpiskajām spēlēm Sočos cīnīsies arī Latvijas hokejisti. – Kāda ir jūsu prognoze – vai Latvijas hokeja izlasei izdosies izcīnīt tiesības ceturto reizi pēc kārtas startēt olimpiskajās spēlēs? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jānis no Kusas: – Hokeju skatos un domāju, ka mūsējie uz olimpiskajām spēlēm Sočos tiks. Citādi domāt nemaz nedrīkst. Pēc dinamiešu šāgada starta KHL hokeja līdzjutējiem Latvijā pozitīvu lādiņu taču vajag. Arī Ozoliņa piedalīšanās Latvijas hokeja izlasei nāks tikai par labu, viņa profesionalitāte noteikti noderēs.

Jānis no Lubānas: – Šīs spēles noteikti skatīšos. Arī prognoze ir pozitīva, turnīrs beigsies uz pozitīvas nots, viss būs kārtībā. Galvenā cīņa, manuprāt, būs ar Franciju, bet arī Kazahstāna nebūs viegli paņemama. Liels pluss būs arī tas, ka izlasē spēlēs arī Sandis Ozoliņš – būs, kas sapurina.

Aivars no Sarkaņu pagasta: – Hokeju skatos, un prognoze var būt tikai viena – olimpiskās spēles Sočos. Domāju, ka sīvākā cīņa būs ar Kazahstānu, kuras hokejisti spēlē arī KHL. Mazāk zināmi ir Francijas un Anglijas hokejisti. Arī S. Ozoliņa iesaistīšanu šajā turnīrā vērtēju tikai pozitīvi. Viņam ir liela pieredze aizokeāna spēlēs NHL un būs liela nozīme komandas iekšējā klimata veidošanā.

Jānis no Kalsnavas: – Kādreiz jau hokeju paskatos un droši vien arī šoreiz iemetīšu aci. Tikt uz olimpiskajām spēlēm cer gan paši hokejisti, gan hokeja līdzjutēji. Cerēsim, ka tā arī notiks. Un to noteikti sekmēs arī Sandis Ozoliņš.

Madonietis Aivars: – Spēles olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā noteikti jāskatās. Un mums, protams, ir jāuzvar, citādāk nemaz nevar būt. Izlasē taču gatavojas spēlēt labākie Latvijas hokejisti – Ozoliņš, Ņiživijs, Rēdlihs, Indrašis, Dārziņš un citi. Grūtākās cīņas, manuprāt, mūsējiem būs ar Kazahstānu un Franciju.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px