– Vai, iepērkoties brīvdienās, jums sagādāja kādas neērtības noteiktie ierobežojumi? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Inese no Lazdonas: – It kā jau visu vairākām dienām sapirkām iepriekš, bet no noteiktajiem ierobežojumiem, manuprāt, lielākā daļa ir neloģiski. Kā, piemēram, bērniem pirmās nepieciešamības preces: pārtika, pudelītes, knupīši utt. Vai, teiksim, galdautus var pirkt, bet dvieļus – ne. Katrā ziņā šo sarakstu noteikti vajag pārskatīt. Netaisnīgi ir arī tas, ka valdība ir uzkrāvusi kasierēm ar to visu tikt galā.
Aina no Kusas: – Lauku cilvēkiem tas dzīvi tikai sarežģī. Autobusi jau tā kursē reti, un, ja kāds paziņa sestdien uz pilsētu vēl var atvest, tad izrādās, ka daudz ko nemaz nevar nopirkt. Taču, ja cilvēks veikalā tāpat ir iegājis, viņam būtu arī jāļauj iegādāties.
Anda no Praulienas: – Man tas nekādus sarežģījumus neradīja, jo iepirkties uz veikalu negāju ne sestdien, ne svētdien. Grūti arī pateikt, vai noteiktie ierobežojumi preču iegādei brīvdienās ir saprātīgi, drīzāk būtu stingrāk jāseko, cik cilvēku drīkst atrasties veikalā.
Madonietis Kārlis: – Viss ir kārtībā, vismaz es simtprocentīgi atbalstu valdības noteiktos ierobežojumus un domāju, ka tos vajadzētu pat pastiprināt, piegriezt skrūves vēl stingrāk. Nav ko tik daudz vazāties apkārt!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
08.12.2020.