Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: neuzticības izteikšana premjeram

Redakcija

Autors • 17.05.2016.

Burtu lielums

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība otrdien lems par neuzticības izteikšanu Ministru prezidentam Mārim Kučinskim. – Vai, jūsuprāt, neuzticības izteikšana premjeram ir pareizais solis? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Zita no Stirnienes: – Es domāju, ka sabiedrībai ir jāprotestē pret situāciju medicīnā. Es pati, ja dzīvotu tuvāk Rīgai un nestrādātu, noteikti piedalītos arī organizētajos streikos. Tas ir nožēlojami, naudas viņiem tur augšā pietiek, bet par to, kā tauta dzīvo, kaut kā aizmirstas. Nezinu, vai tā ir premjera, bet katrā ziņā – valdības vaina gan.

Oskars no Cesvaines: – Grūti pateikt. Bet par to, ka ar veselības aprūpes sistēmu kārtības nav, esmu pārliecinājies ne reizi vien. Nupat dēla draudzenes vectēvam palika slikti, bet ?tr? pal?dz?baātrā palīdzība atteicās vest uz slimnīcu, jo nebija ģimenes ārsta norīkojuma. Diemžēl cilvēciņš nomira tajā naktī…

Agris no Cesvaines: – Tur jau visa valdība būtu jānomaina, ne tikai Kučinskis. Paskatieties, kādas rindas pie ārstiem, par pārējo nemaz nerunājot. Nezinu, kādai revolūcijai te būtu jānāk.

Gaļina no Rīgas: – Manuprāt, medicīnai pārāk maz līdzekļu valsts atvēl. Visvairāk cieš tieši vecāka gadagājuma cilvēki, kuri nevar atļauties veikt nepieciešamās operācijas. Tāpat tās garās rindas pie speciālistiem, pati esmu ar to saskārusies.

Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px