Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: muzeju nakts

Redakcija

Autors • 20.05.2014.

Burtu lielums

Kā pavadījāt karsto nedēļas nogali – varbūt apmeklējāt Muzeju nakti vai kādus citus pasākumus? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Kārlis: – Muzeju nakts jau 10. gadu ir ļoti laba tradīcija. Šogad to nesanāca apmeklēt, bet tā starp šī pasākuma dalībniekiem esmu bijis ne reizi vien. Tas ir interesants pasākums, un to noteikti vajadzētu organizēt arī nākamajos gados.

Vilnis no Ļaudonas: – Es zinu, ka tiek rīkots tāds pasākums, un esmu arī lietas kursā, ka Muzeju naktī muzejus, ieskaitot arī Rīgā, var apmeklēt bez maksas. Taču pašam līdz šim šo iespēju nav sanācis izmantot. Muzeju nakts jau tiek rīkota, kad vēl visi lauku darbi nav padarīti, it īpaši šopavasar, kad siltums tā kavējās. Arī šosestdien stādījām kartupeļus. Tos audzējam tikai pašu vajadzībām.

Ģirts no Valmieras: – Es pats nebiju aizgājis, bet sieva Muzeju naktī Valmierā piedalījās. Droši vien daudziem tā ir ļoti laba iespēja reizi gadā muzejus apmeklēt bez maksas, un tāds pasākums jāorganizē arī nākamajos gados.

Modra no Varakļāniem: – Muzeju nakts ir ļoti jauka tradīcija. Parasti es to apmeklēju Varakļānos, bet šogad kopā ar meitu un mazmeitu bijām aizbraukušas uz Preiļiem un Jasmuižu. Turklāt varējām apmeklēt ne tikai muzejus, bet arī interesantus pasākumus. Sīļukalna pašdarbības teātris Jasmuižā rādīja savu izrādi, bet Daugavpils teātris – uguns šovu. Darbojās puķu darbnīca, un bija arī neliels koncerts. Savukārt Preiļos apmeklējām Varakļānu Svētā Viktora kapelai līdzīgu. Tāpat kā Jasmuižā, arī Preiļos notika dažādi pasākumi. Apskatījām arī dzintara izstādi. Ļoti apmierinātas, iespaidiem bagātas pulksten vienos naktī atgriezāmies mājās.

Madoniete Anita: – Nedēļas nogali veltījām puķu stādīšanai. Pie mājas mums aug gan dālijas, gan gladiolas, gan lilijas un citas puķes. Muzeju nakts ir ļoti laba tradīcija. Pagājušajā gadā es biju uz to aizgājusi, un man patika.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px