Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: ministra demisija

Redakcija

Autors • 17.09.2019.

Burtu lielums

Latvijas Pašvaldību savienība pirmdien vienojās rosināt vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces demisiju, ko K. Kariņš gan neatbalsta, paužot, ka viņam ir uzticība, ka Pūce spēs novest reformu līdz galam. – Kā domājat, vai vajadzētu pieprasīt ministra demisiju? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ēriks no Madonas: – Man personīgi Juris Pūce patīk. Kas attiecas uz reformu, es tikai vienu nesaprotu, cik tad ilgs laiks no iepriekšējās reformas pagāja, kad visus gandrīz vai ar varu piespieda veidot novadus. Tā ir tāda naudas svaidīšana. Mēs pie kaut kā pierodam, tad atkal kādam kaut kas nepatīk un atkal jauna reforma.

Aivars no Madonas: – Par politiku īpaši neinteresējos un nezinu, kas ir Juris Pūce. Arī reformai īsti jēgu neredzu, kas no tā būs labāk. Tikai lieka finanšu līdzekļu šķiešana.

Kārlis no Madonas: – Ir jāļauj Pūcem strādāt. Es domāju, ka reforma ir vajadzīga. Madoniešiem jau tas neko daudz nemainīs. Vairāk tas varētu skart pārējo novadu cilvēkus. Negatīvi ir tas, ka daudzi varētu zaudēt darbavietas.

Dace no Madonas: – Es domāju, ka Pūcem jāļauj strādāt. Viņš izskatās progresīvs ministrs. Arī šī valdība man liekas viena no labākajām. Un arī administratīvi teritoriālā reforma ir jārealizē. Tikai sasteigt neko nevajag. Cilvēkiem vajag izskaidrot būtību.


Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE


18.09.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px