Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Mātes dienas atzīmēšana

Redakcija

Autors • 09.05.2016.

Burtu lielums

Vai Mātes dienas atzīmēšana maija otrajā svētdienā arī jūsu ģimenē ir kļuvusi par tradīciju? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jana no Barkavas: – Svētdien pie manis atbrauca ciemos bērni un apsveica Mātes dienā. Ārā tiek uzklāts galds, un visi kopā ar bērniem nedaudz arī pasēžam. Tā mums ir katru gadu. Mātes diena mūsu ģimenē ir svētki. To atzīmējam jau daudzus gadus, kopš Latvijā ir atdzimusi šī tradīcija. Savukārt tie, kas šajā dienā nevar atbraukt ciemos, apsveic pa telefonu.

Helēna no Rīgas: – Svētdienas rīts man sākās ar vīra un bērnu pagatavotām brokastīm. Savukārt mammai, atbraucot kopā ar māsu pie viņas ciemos ar ziediem un kūciņu, sagādājām pārsteigumu. Mātes diena ir ļoti laba tradīcija. Mammas ir jāapsveic, viņas ir to pelnījušas, un mammas jau ir paši mīļākie cilvēki.

Kristīne no Lubānas: – Man svētdien gan sanāca strādāt, bet mammu, tāpat vecmammu Mātes dienā apsveicu. Man ļoti patīk, ka arī Latvijā tiek atzīmēta Mātes diena. Katru gadu šajā dienā, atceroties tuvos cilvēkus, apmeklējam arī viņu atdusas vietas.

Vita no Liezēres: – Tā ir laba tradīcija, un arī mūsu ģimenē tā ir iedzīvojusies. Svētku jau nevar būt par daudz. Mātes dienā mani apsveica bērni, savukārt es – savu mammu.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px