Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Maira Brieža cīņa

Redakcija

Autors • 29.01.2018.

Burtu lielums

Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis naktī uz svētdienu „Arēnā Rīga" Pasaules Boksa supersērijas pirmā smagā svara kategorijas pusfinālā līdzvērtīgā, skaistā cīņā piekāpās ukrainim Oleksandram Usikam. – Vai jūs arī skatījāties šo aizraujošo cīņu? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Andris no Cesvaines: – Šo boksa maču neskatījos. Intuitīvi jutu, ka Mairis zaudēs, bet man nervi netur, kad mūsējie zaudē. Arī Rīgas „Dinamo" tikai zaudē un zaudē. Nav pareizi, ka Latvijas hokejisti pa pasauli spēlē citās komandās, bet mēs Latvijā paliekam ar dūžiem un bagātajiem gāzes kantoriem, kuri nevar noalgot mūsu labākos hokejistus, lai tie spēlētu vienā komandā.

Jānis no Gulbenes: – To paskatījos otrajā dienā ierakstā. Cīņa bija ļoti līdzīga, līdz uzvarai maz pietrūka. Mēs varam būt lepni, ka mums ir tāds pasaules līmeņa bokseris.

Ainis no Balviem: – Naktī gulēju, bet svētdien, nezinot rezultātu, noskatījos ierakstu. Mairis cīnījās slavējami, it sevišķi pirmajos raundos bija aktīvs. Es pat domāju, ka uzvarēs viņš.

Andris no Mētrienas: – Pašu maču neredzēju, bet, protams, Mairis Briedis ir ļoti labs bokseris. Tas jau neko nenozīmē, ka vienu cīņu viņš ir zaudējis. Kā teica TV, Mairis jau netika tā reklamēts kā Usiks, un arī tas varējis ietekmēt tiesnešu lēmumu. Tagad vajag tikai revanšēties.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

30.01.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px