Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Madonas slimnīca

Redakcija

Autors • 04.05.2015.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Madonas slimnīcu un medicīnas pakalpojumu pieejamību? – premjeres Laimdotas Straujumas vizītes Madonas slimnīcā kontekstā vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Natālija: – Madonas slimnīca ir jāsaglabā, par to nav ne runas. Arī pašai šad tad sanāk griezties pie ārstiem pēc palīdzības. Man tā nav gadījies, ka būtu ilgi jāgaida uz pieņemšanu.

Madoniete Monika: – Par to, ka Madonas slimnīca būtu jāsaglabā, šaubu nav. Vienīgi būtu jāpiedomā pie tā, kā samazināt garās rindas pieņemšanai pie atsevišķiem speciālistiem, kā, piemēram, pie acu ārstiem un dažādu izmeklēšanu veikšanai.

Madoniete Raisa: – Madonas slimnīcu noteikti vajadzētu saglabāt. Man ir jau tas vecums, kad pēc palīdzības pie ārstiem sanāk griezties diezgan bieži. Arī garās rindās tagad nav ilgi jāgaida, pieejamība pie ārstiem ir ļoti laba. PKatrā ziņā mani Madonas slimnīcā sniegtie pakalpojumi apmierina.

Madonietis Oļģerts: – Bez šaubām, Madonas slimnīcai ir jābūt. Vai tad var būt citādāk? Lai atceramies, cik cilvēku piedalījās piketā un cik parakstu tika savākts, lai Madonas slimnīca pastāvētu mūžīgi. Vismaz es nevaru iedomāties, uz kurieni braukt, ja tās vairs nebūs, bet vajadzēs ārstu palīdzību. Uz Varakļāniem? Bet tur slimnīca jau sen ir slēgta. Uz Valmieru? Tur slimnīca ir, bet tas ir tālu un būs arī dārgi.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px