– Vai jūs esat jau iepazinušies ar Madonas svētku programmu, un kāds ir jūsu vēlējums Madonai 94. dzimšanas dienā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Tatjana: – Vēl jau programma jāpēta. Madonai novēlu attīstīties, lai katrs tās iedzīvotājs rūpētos par savu pilsētu, un arī izturību, lai Madonai arī turpmāk jaunais koronavīruss ietu secen!
Madoniete Laila: – Tas ir jauki, ka arī šogad notiks Madonas pilsētas svētki. Afiša gan vēl ir kārtīgi jāizlasa, bet interesants solās būt motokluba „Brīvie vanagi" parādes brauciens, pārsteiguma koncerti daudzdzīvokļu māju pagalmos. Mans vēlējums – lai viss izdodas un ātrāk beigtos saistībā ar „Covid-19" noteiktie ierobežojumi, lai dzīve atgrieztos ierastajās sliedēs!
Madoniete Janīna: – Varbūt aiziesim uz Madonas muzeju, varbūt uz Priežu kalniņu, kur paredzēts madoniešu dancis, citiem vārdiem – neesam vēl izlēmuši. Gan pilsētai, gan tās iedzīvotājiem novēlu pašu labāko un lai visi būtu veseli! Labi, ka līdz Madonai nav nonācis „Covid-19".
Madoniete Ligita: – Madonai novēlu attīstīties, tās iedzīvotājiem – labu veselību un domāt jau par pilsētas simtgadi. Bet šogad saistībā ar jaunā koronavīrusa noteiktajiem ierobežojumiem varējām ieturēt pauzi un šajā laikā svētkus nerīkot.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
03.06.2020.