Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Madonas pilsētas svētki

Redakcija

Autors • 06.06.2016.

Burtu lielums

Kā jums patika Madonas pilsētas svētki? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Ludmila: – Es svētku pasākumus neapmeklēju. Nav vairs tie gadi, un arī veselība nav tā. Bet to, ka tie notika Saieta laukumā, vērtēju pozitīvi. Turklāt atšķirībā no citām reizēm mums, Madonas estrādes tuvumā dzīvojošajiem, naktīs bija klusums un miers. Priecē, ka Madona ir skaista, tīra un sakopta pilsēta. Mans vēlējums –
lai Madona kļūtu vēl skaistāka, lai cilvēki te dzīvotu bagāti un laimīgi!

Maikls no Mārcienas: – Visi pasākumi bija jauki. Atrakcijas, arī koncerti un balles, tāpat tirdziņš bija labs. Varbūt vienīgi tirdziņš varēja būt plašāks. Saieta laukums kā svētku pasākumu centrs, manuprāt, sevi attaisnoja.

Madonietis Kaspars: – Man ļoti patika „Dzīvie logi", tas patiešām bija aizraujošs pasākums, kurā piedalījās daudz cilvēku. Sestdien mazāk patika Lielā svētku ballīte Saieta laukumā. Tas likās neierasti, parasti jau tās notiek Madonas estrādē, kas šādām ballītēm, manuprāt, ir vairāk piemērota. Interesanti vēl bija tas, ka bija vairākas skatuves. Priecēja arī jaunā strūklaka, tāpat jaunievedums – sēdēšanai piedāvātie maisi/pufi.

Cesvainiete Maruta: – Pati tos neapmeklēju, bet mazmeitiņa gan. Madonai novēlu vēl simtu un vēlreiz simtu dzīvot un dzīvot… Un lai turpinās labās kaimiņu attiecības, tai skaitā ar Cesvaini.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px