– Vai jūs zināt, ka šīs nedēļas nogalē notiks Madonas pilsētas svētki, un kādus pasākumus plānojat apmeklēt? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Zane: – Es ne tikai tos apmeklēšu, bet arī piedalīšos lielkoncertā „Sadziedam, sadancojam Madonā!" – dziedāšu korī. Iespējams, apmeklēšu arī teātra izrādi, kā arī citus pasākumus, kas notiks jau dienā. To ir daudz, un izvēle patiešām ir liela.
Madoniete Beāte: – Mazliet esmu jau papētījusi Madonas pilsētas svētku programmu, bet galvenais notikums man būs piedalīšanās svētku lielkoncertā, un arī es dziedāšu korī. Ja sanāks laiks, varbūt apmeklēšu arī kādus citus pasākumus.
Madoniete Agita: – Madonas pilsētas svētki jūnija sākumā notiek katru gadu, un tos parasti apmeklējam. Lielāko interesi raisa lielkoncerts Madonas pilsētas estrādē, bet interesanti, kā vēsta Madonas svētku afiša, solās būt arī citi pasākumi. Tā ir arī laba iespēja satikt draugus un paziņas.
Madonietis Dainis: – Protams, par Madonas pilsētas svētkiem esmu labi informēts. Noteikti apmeklēšu visus pasākumus, kas būs Madonas pilsētas estrādē, tāpat kopā ar mazdēliņu iesim arī uz citām aktivitātēm pilsētā. Svētku programmu esmu jau izlasījis, jo – kā var neinteresēt Madonas pilsētas svētki? Turklāt es pats strādāju bērnudārzā „Priedīte", un mani interesē viss, kur piedalās bērni. Tas viss ir jāredz.
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA