Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Madonas pilsētas svētki

Redakcija

Autors • 29.05.2012.

Burtu lielums

Vai jūs zināt, ka šīs nedēļas nogalē Madonā notiks pilsētas svētki un LMT Gaisa balonu festivāls, un vai plānojat apmeklēt kādu no pasākumiem? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Igors no Praulienas: – Jā, es to zinu un uz kādiem pasākumiem dienā aiziešu. Atceros, kā gaisa baloni virs Madonas lidoja pirms diviem gadiem. Tas bija skaisti. Arī pašam nebūtu iebildumu tajos palidot, pacelties gaisā un paskatīties, kā Madona un tās apkārtne izskatās no putna lidojuma, bet man šķiet, ka tas tomēr ir pārāk dārgs prieks. Madonas pilsētai dzimšanas dienā novēlu, lai ātrāk tiktu sakārtotas ielas. Ja kaut ko iesāk, tad to darīt vajadzētu pa posmiem maksimāli īsā laikā, neizrakņājot visu pilsētu. Patlaban tā, kā saka, nav ne izejama, ne izbraucama.

Juris no Saikavas: – Es neko daudz par to nezinu. Vajadzētu lielāku reklāmu, lai, iebraucot Madonā, visi varētu izlasīt, ka Madonā notiek tādi lieli pasākumi, lai nebūtu jāpērk avīzes vai par to jāuzzina tikai citam no cita. Pirms diviem gadiem gaisa balonu lidojumus neredzēju, biju izbraucis no Latvijas. Ja man pašam būtu iespēja tajos palidot, es vispirms krietni padomātu, pirms izšķirtos par šādu soli.

Kristīne no Rīgas: – Tieši šo pasākumu dēļ esmu atbraukusi ciemos uz Madonu. Priecē, ka, veidojot svētku programmu, ļoti piedomāts par pasākumiem bērniem, mēs tos noteikti apmeklēsim. Interesē arī LMT Gaisa balonu festivāls. Madonas pilsētai novēlu tapt vēl skaistākai, vēl zaļākai, vēl ziedošākai, kaut gan jau tagad tai nav nekādas vainas. Uz Madonu vienmēr atbraukt ir patīkami.

Daina no Mārcienas pagasta: – Iespējams, uz kādu pasākumu, arī atbraukšu. Esmu iepazinusies ar svētku programmu un tagad gudroju, kuru koncertu apmeklēt. Madonas pilsētas svētkus man vienmēr ir paticis apmeklēt. Gaisa balonu lidojumus es gan, iespējams, varēšu redzēt arī no savām mājām. Vismaz iepriekšējā reizē tie lidoja arī virs „Briežkalniem".

Kristaps no Bērzaunes: – Par Madonas svētkiem uzzināju, izlasot afišas pilsētā. Domāju atnākt uz vakara koncertu. Ja būtu iespēja, principā varētu palidot arī ar gaisa balonu, bet pagaidām to neplānoju.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px