– Vai jūs esat pamanījuši, ka Madonas novadam ir jauna vizuālā identitāte –
jauns logo „Mana Madona"? – vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Mārtiņš: – Šādu uzrakstu esmu redzējis gan pie sporta halles, gan pie apļa, iebraucot Madonā. Izskatās jau skaisti, un arī salikums „Mana Madona" ir labi izdomāts. Kāds šoreiz ir veiksmīgi pastrādājis.
Lana no Dzelzavas pagasta: – Esmu to pamanījusi, par to esmu lasījusi arī internetā. Tik ļoti neesmu iedziļinājusies, taču pārmaiņas vajag.
Kaspars no Sauleskalna: – Vēl jau uzstādīto uzrakstu „Mana Madona" dabā neesmu redzējis, tā ka grūti spriest. Turklāt, cik esmu dzirdējis, jaunās novada identitātes izstrādāšana ir dārgs projekts.
Valdis no Kraukļiem: – Esmu no kaimiņu novada, tā ka neesmu iedziļinājies šajos jaunumos. Tas, ka tiek izdomāts kaut kas jauns, nav slikti, it īpaši, ja tas palielina novada atpazīstamību.
Jurijs no Praulienas pagasta: – Tas ir ideāls variants Madonai. Esmu par to lasījis presē un arī pamanījis pie apvedceļa krustojumā. Katrā ziņā izskatās skaisti un pārmaiņas noteikti vajag, jo tas piesaista uzmanību.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
20.11.2019.