– Vai jūs esat pamanījuši Lieldienu noformējumu Madonas pilsētā, un kas jums patīk vislabāk? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Ainārs no Sausnējas: – Es domāju, ka Lieldienu noformējums Madonā šogad ir sanācis ar krāšņiem akcentiem, kā, piemēram, Lieldienu olas, taurenīši, sniegpulkstenīši un citi dekori uz lielā apļa Pļaviņu virzienā. Kolosāli! Arī pie mums, Sausnējā, dažviet ir jau jūtams Lieldienu tuvums, laukumiņus, kā jau Lieldienās, rotā pūpoli.
Žanna no Biksēres: – Man ļoti patīk vāžu kompozīcijas ar putnu spalviņām, kas ir ne tikai lielajā aplī Saules un Rūpniecības ielas krustojumā, bet arī citviet pilsētā. Pie mums, Biksērē, gan tādu dekorējumu nav, bet tieši Lieldienās – 20. aprīlī pulksten 14 – notiks svētku pasākums. Visus laipni aicinām piedalīties, Lieldienu noskaņu garantējam!
Skaidrīte no Aronas: – Vai tad to var nepamanīt? Man patīk krāšņie dekori uz lielā apļa, kur blakus krāsainajām olām zied pavasara pirmie vēstneši – sniegpulkstenīši, lido taureņi utt. Varbūt tur dekoru varēja būt mazāk, bet, no otras puses, tie uzreiz saista uzmanību.
Madoniete Irita: – Man ļoti patīk, ka Lieldienu noformējumam Madonā tik veiksmīgi tiek izmantoti apļi uz apvedceļiem. Ļoti jauks noformējums, piemēram, ir Saules-Rūpniecības ielas krustojumā. Krāšņās vāzes ar zariem un putnu spalviņām patiešām izskatās skaisti! Vienīgi ne pārāk patīk noformējums Saieta laukumā.
Artis no Vecsaikavas: – Lieldienu noformējumu dažviet esmu pamanījis. Kā, piemēram, vāžu kompozīcijas šeit, Rūpniecības ielā. Noformējums jau ne tikai Lieldienās, bet arī citos svētkos piedod savu noskaņu, un ap sirdi kļūst priecīgāk.
Madoniete Edīte: – Dažus dekorus esmu redzējusi. Skaistas ir vāžu kompozīcijas, tāpat arī citi dekori uz apvedceļiem. Lieldienas jau ir ļoti skaisti svētki. Tās bieži sakrīt ar pavasara atnākšanu, siltajiem saules stariem, pirmajiem pavasara vēstnešiem.
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA