Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Lielbritānijas izstāšanās no ES

Redakcija

Autors • 03.02.2020.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības? – pēc Lielbritānijas izstāšanās no ES jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Evalds no Ošupes pagasta: – Anglija jau nekur nepazudīs. Pati varēs lemt par savas valsts attīstību, iekšpolitiku un citiem jautājumiem, līdz ar to būs tikai ieguvēja. Arī tiem, kas ir aizbraukuši no Latvijas un strādā Anglijā, domāju, ka nekas nemainīsies. Ja paši gribēs, varēs turpināt strādāt.

Anna no Praulienas pagasta: – Mans dēls Anglijā strādā jau astoņus gadus. Angļu mēli ir apguvis un Anglijas aiziešanu no Eiropas Savienības īpaši nepārdzīvo, jo pēc būtības nekas jau nemainīsies. Darbs un arī iespēja nopelnīt tur viņam būs arī turpmāk. Vienīgi var palielināties sūtījumu izmaksas, ievedmuitas un izvedmuitas nosacījumi.

Daniels no Ļaudonas pagasta: – Anglijā neviens no mūsu ģimenes nestrādā, līdz ar to tiešā veidā tas mūs neskar. Taču ar laiku parādīsies dažādas problēmas, un viņi paši tās izjutīs. Pieļauju, ka daļa cilvēku pēc Anglijas izstāšanās no ES atgriezīsies Latvijā.

Ieva no Mārcienas pagasta: – To jau tikai laiks rādīs, kā veidosies Lielbritānijas un ES turpmākās attiecības. Taču sadarbība noteikti turpināsies. Arī strādājošie lauksaimniecībā tur vienmēr būs pieprasīti. Protams, lauksaimnieciskās ražošanas izmaksas tur ir pavisam citas.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


04.02.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px