– Kādas ir jūsu domas par Lielās talkas rīkošanu katru pavasari, un vai plānojat tajā piedalīties? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Evita no Mētrienas: – Vispirms katram būtu jāsakopj sava teritorija, un pēc tam visi kopā var piedalīties lielajās talkās, bet pati doma tās rīkot ir atbalstāma. Es pati šajā dienā gan vairāk strādāju savas mājas teritorijā.
Madoniete Paula: – Madonas Valsts ģimnāzijas audzēkņi jau piedalās pilsētas sakopšanā. Mūsu klase, piemēram, šodien lasīja maisos atkritumus teritorijā aiz lielās „Maximas" līdz Madonas slimnīcai. Lielās talkas ideju es vērtēju pozitīvi. Arī garāmgājēji mūs uzslavēja un teica, ka esam malači.
Ļaudoniete Lauma: – Es teritorijas sakopšanā piedalos ne tikai Madonā, bet arī dzīvesvietā. Lielā talka Ļaudonā notiek citā dienā, līdz ar to vispirms sakopjam savas teritorijas, bet pārceltajā datumā visi ejam kopt Ļaudonu. Vēl kopā ar kori piektdien strādāsim arī Mācītājmuižā Praulienā.
Madoniete Aldona: – Vispirms katrs lai sakopj savu teritoriju un tad var arī iet uz Lielo talku, lai pilsēta būtu skaistāka, vai savu teritoriju sakopj pirms talkas. Madonā ir daudzas vietas, kuras ir jāsakopj, kā, piemēram, Rūpniecības ielas kvartālā, tāpat apvedceļi. Arī es domāju piedalīties teritorijas sakopšanā pie garāžām.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA