Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Lielā talka

Redakcija

Autors • 18.05.2020.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Lielās talkas organizēšanas nepieciešamību? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Juris no Praulienas pagasta: – Es esmu Lielās talkas piekritējs. Arī šoreiz atsaucāmies tās organizatoru aicinājumam sarīkot savu solo talku, piedaloties visai ģimenei. Praulienas pagasta Saules sētā, kur nupat izveidota ražotne tējām un kur kādreiz atradās gan tautas nams, gan Praulienas pagastmāja, savācām vēsturisko piesārņojumu. Šodien savāktos atkritumus gribējām nodot „Madonas namsaimniekā", bet izrādījās, ka Madonas pašvaldībā neesot pieteikta neviena oficiāla talkas vietas. Par laimi, tos pretī paņēma Praulienas pagasts.

Sandra no Ļaudonas: – Tā aktualitāti nav zaudējusi. Joprojām visai daudz atkritumu tiek izmesti ceļmalās. Attiecībā uz pašu īpašumiem – ir, kas tos kopj, un ir, kas to nedara.

Madonietis Kaspars: – Viss jau būtu labi, bet diemžēl tajās nepiedalās tie, kuri ar atkritumiem piemēslo teritorijas. Arī pēc talkas, manuprāt, nevajadzētu lepoties ar savākto atkritumu daudzumu, bet gan izcelt maz piedrazotas teritorijas.

Madoniete Iveta: – Ir tā, ka daļa cilvēku apkārtni piedrazo. Es Ruļļu pusē pret to cīnos. Domāju, situācija uzlabotos, ja tiktu izlikti informatīvi stendi ar aicinājumu aiz sevis savākt visus atkritumus. Citādi sanāk tā, ka vieni izmētā, bet citiem ir jāsavāc.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


19.05.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px