Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Lielā talka

Redakcija

Autors • 23.04.2019.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Lielās talkas rīkošanu, un vai atbalstāt tās aktivitātes? – pirms Lielās talkas, kas daudzviet Latvijā notiks sestdien, 27. aprīlī, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Sarmīte no Vecpiebalgas: – Savā ziņā Lielās talkas ideja sevi ir izsmēlusi. Teritorijas ir jākopj katru dienu, bet pats galvenais – nav jāpiemētā ceļmalas, parki utt. ar plastmasas pudelēm un citiem atkritumiem. Kad sniegs nokūst, vismaz Vecpiebalgas pusē ceļmalas izskatās diezgan drausmīgi.

Madoniete Monta: – Lielajā talkā, it sevišķi skolas gados, esmu piedalījusies, bet šogad ir jābūt lekcijās Valmierā.

Laura no Rūjienas: – Lielās talkas idejai nav ne vainas. Ir koplietošanas teritorijas, kuras jāsakopj. Lielajā talkā katru gadu piedalījos skolas laikā, galvenokārt savācot pērnās lapas, izmētātās plastmasas pudeles un citus atkritumus. Ļoti reti stādījām puķes vai kokus.

Veneranda no Praulienas pagasta: – Tā ir laba ideja. Teritorijas, ko sakopt, vienmēr var atrast. Arī ceļmalas ir pilnas ar plastmasas pudelēm un citiem atkritumiem. Es dzīvoju laukos un mājas apkārtni cenšos sakopt, negaidot Lielās talkas dienu, bet tad, kad to laikapstākļi ļauj. Šopavasar ir ļoti sauss, turklāt vēl sola salnas maijā, tā ka nevar saprast, kad labāk sēt. Arī ūdens akā ir līdz ar nagiem.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


24.04.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px