– Vai lielā snigšana un brīžiem pat sniegputenis brīvdienās un pirmajā šīs nedēļas darbdienā jums ir sagādājis kādas problēmas? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Līga no Cesvaines: – Madonā, kur šodien esmu gājusi, visur ir iztīrīts. Arī Cesvainē ceļi un ietves tiek tīrītas regulāri. Savukārt pie daudzdzīvokļu mājas, kur dzīvoju, sniegu tīrām paši. Tāds laiks kā šodien man patīk. Vismaz ziemu var izbaudīt. No ziemas sporta veidiem vislabāk man patīk slidošana.
Madoniete Marita: – Man nav nekādu pretenziju. Es dzīvoju Raiņa ielas kvartālā, un tur viss ir kārtībā. Šoziem jau visā Madonā ietves vienmēr ir iztīrītas. Nupat uz centru nācu gar dīķīti, un arī tur viss bija iztīrīts. Man patīk, kad snieg, ziemai taču jābūt.
Madonietis Jānis: – Brīvdienās es nekur nebraucu, bet par šodienu varu teikt – viss ir iztīrīts. Es ziemā diezgan maz braucu, galvenokārt pa Madonas pilsētu. Neko sliktu nevaru teikt.
Rēzeknietis Jānis: – Iebraucot Madonā, ielas ir normāli iztīrītas, pabraukt var. Turpretī, braucot uz Lubānu, braukšanas apstākļi šorīt bija diezgan apgrūtinoši, nemaz nebija tīrīts. Brīvdienās gan tur tik daudz sniega, kā tagad ir piesnidzis, nebija. Es braukāju pa visu Latgali, un ar ceļiem ziemā ir tā, kā ir.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA