Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Latvijas olimpiešu starts Sočos

Redakcija

Autors • 26.02.2014.

Burtu lielums

Naktī uz otrdienu Latvijā no XXII Ziemas olimpiskajām spēlēm atgriezās olimpiskie vicečempioni bobslejā. – Kā kopumā vērtējat Latvijas olimpiešu startu Sočos? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Gatis: – Sacensību tiešraides nesanāca paskatīties, jo bija jāstrādā, bet tas, ko par Latvijas sportistu panākumiem dzirdēju radio, man ļoti patika. To varu teikt attiecībā uz visiem sportistiem, kas izcīnīja medaļas, bet visvairāk mani interesē hokejs. Priecē, ka mūsu hokejisti šoreiz sevi ļoti labi parādīja kā komandu.

Aivars no Biksēres: – Paskatīties olimpiskos startus neko daudz man nesanāca, esmu tikai ziņās dzirdējis, kādas olimpiskās godalgas ir izcīnījuši mūsējie. Prieks ir par visiem sportistiem, kas guva panākumus Sočos. Atbalstu arī lielāka finansējuma piešķiršanu sporta attīstībai. Mūsu sportisti ir to pelnījuši.

Madonietis Juris: – Par Latvijas olimpiešu panākumiem katrs jau ir dzirdējis, mūsējiem tas ir labākais starts, kāds vien ir bijis. Visi sportisti sevi labi parādīja, bet visvairāk mani iepriecināja hokejisti. Pāris spēļu noskatījos, mūsējie patiešām nospēlēja ļoti labi. Ja viņiem būs tāds pats cīņasspars, tad astotnieks arī pasaules čempionātā ir minimums, bet var pacīnīties arī par augstāku vietu.

Jānis no Kalsnavas: – No visiem panākumiem, ko Latvijas sportisti guva Sočos, mūsējo pēdējais starts ar sudraba piesitienu sagādāja vislielāko gandarījumu. Bobslejistu četriniekam līdz zelta medaļai pietrūka ļoti maz. Malači! Tik mazai valstiņai tik daudz olimpisko medaļu! Tagad jāprotas valdībai, piešķirot mūsu sporta entuziastiem daudz lielāku finansējumu.

Madonietis Jurģis: – Latvijas olimpiešu startus es vērtēju ļoti pozitīvi. Mūsējiem tas ir labākais starts ziemas olimpiskajās spēlēs. Un arī hokejistu sniegums bija vienkārši lielisks! Godīgi sakot, pirms tam gan nedomāju, ka tiks izcīnītas medaļas četros veidos. Cerēju tikai uz skeletonistu panākumiem, pie tam, ņemot vērā šīs sezonas startus, pat uz divām medaļām. Vēl domāju, ka nedaudz labāk startēs biatlonists Andrejs Rastorgujevs, bet viņam problēmas sagādā šaušana.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px