Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Laikrakstu abonēšana

Redakcija

Autors • 10.10.2011.

Burtu lielums

Jau desmit dienas laikrakstus un žurnālus var pasūtīt arī nākamajam gadam, jo 1. oktobrī „Latvijas Pasts" sāka preses izdevumu abonēšanas kampaņu 2012. gadam. – Kādus laikrakstus un žurnālus jūs lasāt un vai kādu no tiem abonēsit arī nākamajā gadā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Andris: – Es lasu „Staru", bet, ja turpināsit publicēt dažu ārštata autoru tarkšķējumus, iespējams, vairāk to nedarīšu. Līdz šim esam abonējuši gan „Staru", gan „Praktisko Latvieti". Kurus preses izdevumus pasūtīsim nākamajā gadā, neesam izdomājuši, bet vēl ir laiks, preses izdevumu abonēšanas kampaņa tikai sākusies.

Madonietis Vladimirs: – Es nelasu un neabonēju nevienu avīzi un žurnālu. Par to, kas notiek pasaulē, uzzinu no televīzijas. Nabadzība ir liela, un pensija pārāk maza, lai varētu atļauties pasūtīt kādu preses izdevumu. Knapi vien sanāk ēšanai un komunālajiem pakalpojumiem. Agrākajos laikos abonēju „Trud", manuprāt, tā bija interesanta avīze. Patika palasīt arī kriminālās ziņas, tiesas sēdēs izskatītās krimināllietas.

Janīna no Vestienas: – Tāpat kā līdz šim, arī nākamajā gadā abonēšu „Staru". Tam nauda noteikti ir jāatrod. Dažus žurnālus, kā, piemēram, „Ievas Stāstus", „Ievas Veselību", pērku un cītīgi tos arī izlasu. Abonēt visam gadam nevaru atļauties, tāpēc neizmantošu „Laimīgās nedēļas" piedāvājumu. Savukārt, ja abonē pa mēnešiem, neko daudz jau nevar ietaupīt. Vienreiz parēķināju, man sanāca, ka, ja abonētu 3 mēnešiem, es zaudētu 16 santīmu, jo papildus ir jāmaksā par abonementa noformēšanu. Tad jau labāk pirkt. Turklāt mūs apkalpo ļoti jauka pastniecīte Dace un arī pie viņas ir iespējams nopirkt žurnālus.

Amanda no Gulbenes: – Es, tā kā dzīvoju Gulbenē, abonēju „Dzirksteli" un arī Balvu „Vaduguni", jo tā ir mana dzimtā puse un mani interesē, kas tur notiek. Šos izdevumus abonēsim arī nākamajā gadā.

Madonietis Jānis: – Sieva abonē „Staru", bet citus izdevumus atkarībā no tā, kas kuru interesē, pērkam. Katram mums ir sava lasāmviela. Vēl pērkam arī „Rīgas Viļņus", lai zinātu, ko rāda televīzija.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px