Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: lai neatkārtotos seni notikumi

Redakcija

Autors • 16.06.2015.

Burtu lielums

Vai, jūsuprāt, mūsu valstī tiek darīts viss, lai nekad neatkārtotos 75 gadus seni notikumi, kad Latvija 17. jūnijā tika okupēta? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Guntars Agate: – Es domāju, ka viss netiek darīts. Daudz krasāk būtu jānostājas pret tām valstīm, kuras turpina boļševistisku pieeju pret citām tautām un vēsturei kā tādai, ar to es, protams, domāju Krieviju. Ja Krievija uzbruktu Latvijai, es pieļauju, ka notiktu līdzīgi kā kādreiz, kad Latvija tika okupēta. Var jau būt, ka tad iesaistītos NATO, bet man nav tādas pārliecības.

Alberts no Barkavas: – Jābūt optimistiem un jācer, ka neko tādu vairs nekad nepiedzīvosim. Aizsardzības ministra pienākumus ļoti labi veica Raimonds Vējonis, un viņš šajā amatā varēja palikt, bet par prezidentu, pēc mana prāta, vajadzēja ievēlēt Egilu Levitu.

Leopolds no Ošupes pagasta: – Tagad jau viss ir iespējams, viss var atkārtoties. Mūsu valdībai nav mugurkaula. Mūsu valsti jau vada vectētiņš un vecmāmiņa. Bet mums vajadzētu Vadoni, tādu, kas spētu valsti pacelt, kā to savulaik izdarīja Kārlis Ulmanis.

Madonietis Uldis: – Tas ir labs jautājums, uz kuru nemaz nav tik vienkārši atbildēt. Būtu vairāk naudas, labāk varētu nostiprināt savas valsts aizsardzību. Pats skumjākais, ka Latvijā paliek aizvien mazāk cilvēku. Skolas tiek slēgtas, un, ja tā turpināsies, arī izglītības nodaļa drīz nebūs vajadzīga. Paliks viens Ceļapīters, ja arī novadus nepievienos Rīgai.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px