– Kura ASV prezidenta amata kandidāta – Hilarijas Klintones vai Donalda Trampa – pusē ir jūsu simpātijas? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Ināra: – Es vairāk esmu par Klintoni. Man simpatizē gan viņas programma, gan tas, ka pirmoreiz par ASV prezidentu varētu kļūt sieviete. Savukārt Tramps ir grūti prognozējams. No viņa jau vispār neko nevar saprast. Viņš katrreiz saka savu un nemitīgi maina domas.
Laura no Barkavas: – Tā, protams, ir Klintone. Tramps atšķirībā no Klintones, kas ir vienkārša, man šķiet baigi iedomīgais. Man ļoti patika, kā Valsts prezidentes pienākumus Latvijā veica Vaira Vīķe-Freiberga. Kāpēc arī par Amerikas prezidenti lai nebūtu sieviete!
Aija no Ļaudonas: – Klintone ir ļoti simpātiska kandidāte, daudz labāka par Trampu. Lai jau viņai izdodas kļūt par pirmo sievieti prezidenti ASV vēsturē. Turēsim īkšķus! Sievietes taču balsta pasauli. Viņa ir gan ar stiprām iekšām, gan ļoti emocionāla.
Antons no Sāvienas: – Es esmu par Klintoni. Tramps jau ir grūti izprotams kandidāts. Tāpat kā ASV dzīvojošie radi, kuri tā kā drusku uz Trampa pusi velk. Bet es ceru, ka latvieši ASV tomēr nebalsos par viņu. Tramps jau ļoti daudz zaudē ar saviem izteicieniem par Baltiju. Tramps taču ir otrais Žirinovskis.