Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: kultūras pasākumu apmeklēšana

Redakcija

Autors • 11.07.2012.

Burtu lielums

Vai šovasar esat apmeklējuši kultūras un atpūtas pasākumus, un kāda vispār, jūsu skatījumā, ir vasara? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Dainis: – Pagaidām nav sanācis tos apmeklēt, un neko tādu neplānoju arī tuvākajā laikā, jo ir jāstrādā. Savukārt brīvajos brīžos man labāk patīk atpūsties pie dabas Liezēres pusē. Esmu makšķernieks, šovasar lielākais loms ir ap vienu kilogramu smaga karpa.

Ērglēniete Zenta: – Pārsvarā vasarā es strādāju, bet, tā kā dzīvoju iepretim „Meņģeļiem", izbaudu arī tur notiekošos pasākumus, ja ne gluži klātesot, tad vismaz paskatoties uz tiem no malas. Vasarā daudz laika paņem dārzs, siens, trīs govis. Ar rokām gubiņas piecas siena esam sakrāvuši, bet sagatavot sienu, izmantojot tehniku, pagaidām nav bijis iespējams – šīs vasaras mainīgie laika apstākļi to neļauj. Toties skābsienu gan var sarūpēt, un to mēs esam jau izdarījuši. Ceram, ka būs saulains laiks un varēsim papildināt arī siena krājumus, lai arī tā gotiņām pietiktu visai ziemai.

Ērglēnietis Jānis: – Nedaudz ielūkojos pasākumos, kas Ērgļos tika sarīkoti Jāņos, bet pēc tam svētkus turpināju svinēt savās mājās. Uzmanību ir saistījis arī folkloras festivāls „Baltica 2012". Droši vien kultūras pasākumus būtu apmeklējis vairāk, bet pēc avīžu ievadrakstu izlasīšanas vairs nav noskaņojuma uz tiem iet…

Madoniete Jolanta: – Pagaidām es neesmu apmeklējusi nevienu pasākumu. Esmu bezdarbniece un beidzot izbaudu vasaru. Esmu iecerējusi apmeklēt 2. festivālu „Zelta šlāgeris", kā arī dažus citus pasākumus Madonas pilsētas estrādē. Saulaino laiku izmantoju aktīvai atpūtai. Arī šodien došos uz ezeru.

Aldis no Ozoliem: – Neraugoties uz lielo aizņemtību darbā, kultūras pasākumus tomēr cenšamies apmeklēt. Šovasar esam pabijuši sadziedāšanās svētkos Jaunpiebalgā. Noteikti aiziesim uz festivālu „Zelta šlāgeris". Arī pagājušajā gadā uz to bijām aizgājuši – patika. Vasaru izmantoju arī aktīvām nodarbēm, eju peldēties. Liezēres pusē taču ir daudz ezeru, katru dienu var peldēties savā.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px