Konkursā uz KNAB priekšnieka amatu ir pieteikušies desmit cilvēki. Kā Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš ir paudis plašsaziņas līdzekļiem, kopumā „izskatās pozitīvi"
– Vai, jūsuprāt, KNAB vadība būtu jāmaina vai atkārtoti jāuztic Jaroslavam Streļčenokam? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Intars ar Kristeru: – Man ir pilnīgi vienalga, visi viņi taču ir vienādi, kā saka, roka roku mazgā. Un vēl pa vidu savā starpā plēšas. Ja KNAB būtu pilnīgi neatkarīgs, tad šāda institūcija būtu nepieciešama.
Andris no Kalsnavas: – Kaut kas ir jāmaina, tā mūžīgi turpināties nevar. Savā starpā ņemas, bet tam, kas tiešām būtu jādara, neatliek laika. Šāda institūcija ir vajadzīga. Jau tā nav kārtības, bet tad tās nebūs vispār.
Madonietis Antons: – Nepieciešamas izmaiņas, lai vienreiz beigtos tās iekšējās nesaskaņas. Cik tad ilgi var ņemties savā starpā! Bet šāda institūcija, protams, ir vajadzīga, vismaz kaut ko paskatās.
Uldis no Zvidzienas: – Pretendentu ir daudz, bet to, kurš vadīs, jau izlems valdība. No malas tā grūti pateikt, taču man šķiet, ka Streļčenoks strādā normāli, nav ne vainas. Savā starpā viņi tur kašķējas, bet strīdas jau visur.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA