Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Kartupeļu svētki

Redakcija

Autors • 30.09.2019.

Burtu lielums

Vai Kartupeļu svētki, jūsuprāt, ir izdevušies? – sestdien jautājām tirgus apmeklētājiem Madonā.

Rudīte no Lauteres: – Prieks, ka spīd saule un ir tik jauks laiks, tas nozīmē, ka veiksies pārdevējiem un būs daudz pircēju. Izvēle ir ļoti bagātīga. Esmu tikai nupat kā ieradusies, bet jau papildināju savu mārtiņrožu kolekciju. Tas bija pirmais, ko steidzos nopirkt. Stādus aiznesīšu uz mašīnu un tad atgriezīšos, lai iegādātos kūpinājumus un citus gardumus.

Madoniete Ilga: – Man Kartupeļu svētki vienmēr ir patikuši, tos apmeklēju katru gadu. Vislabāk patīk puķes, bet, protams, te ir viss, ko sirds kāro. Turklāt visam ir ļoti laba kvalitāte. Vismaz es te neredzu nekā tāda, par ko teiktu – nē, to gan nevar pirkt.

Lubānietis Jānis: – Tirgus ir plašs, un pircēju pieplūdums ir liels. Arī laiks ir brīnišķīgs. Ja lītu lietus, būtu tikai puse no šīsdienas tirgus plašuma. Čaklākie lubānieši paspēj atbraukt uz Madonu un arī apmeklēt gadatirgu Lubānā.

Madonieši Juris ar Edgaru: – Tā ir ļoti laba tradīcija. Kartupeļu svētkus apmeklēju katru gadu, bet šodien ceru nopirkt kādu jaunu kartupeļu šķirni, ko nākamajā gadā iestādīt mazdārziņā; tāpat gardumus un daudz ko citu.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


01.10.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px