– Vai Kartupeļu svētki, jūsuprāt, ir izdevušies? – sestdien jautājām tirgus apmeklētājiem Madonā.
Rudīte no Lauteres: – Prieks, ka spīd saule un ir tik jauks laiks, tas nozīmē, ka veiksies pārdevējiem un būs daudz pircēju. Izvēle ir ļoti bagātīga. Esmu tikai nupat kā ieradusies, bet jau papildināju savu mārtiņrožu kolekciju. Tas bija pirmais, ko steidzos nopirkt. Stādus aiznesīšu uz mašīnu un tad atgriezīšos, lai iegādātos kūpinājumus un citus gardumus.
Madoniete Ilga: – Man Kartupeļu svētki vienmēr ir patikuši, tos apmeklēju katru gadu. Vislabāk patīk puķes, bet, protams, te ir viss, ko sirds kāro. Turklāt visam ir ļoti laba kvalitāte. Vismaz es te neredzu nekā tāda, par ko teiktu – nē, to gan nevar pirkt.
Lubānietis Jānis: – Tirgus ir plašs, un pircēju pieplūdums ir liels. Arī laiks ir brīnišķīgs. Ja lītu lietus, būtu tikai puse no šīsdienas tirgus plašuma. Čaklākie lubānieši paspēj atbraukt uz Madonu un arī apmeklēt gadatirgu Lubānā.
Madonieši Juris ar Edgaru: – Tā ir ļoti laba tradīcija. Kartupeļu svētkus apmeklēju katru gadu, bet šodien ceru nopirkt kādu jaunu kartupeļu šķirni, ko nākamajā gadā iestādīt mazdārziņā; tāpat gardumus un daudz ko citu.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
01.10.2019.