– Kāds jums ir bijis šis gads, un kā sagaidīsit Jauno – 2021. – gadu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Guntis no Ozoliem: – Priecē, ka arī pie mums Ozolos kaut kas notiek. Nosiltināta bērnudārza ēka, tāpat viena daudzdzīvokļu māja. Jauno gadu, protams, sagaidīsim mājās. Kopumā gadumija vienmēr ir pagājusi mierīga. Bērni, mazbērni parasti jau sabrauc Ziemassvētkos, bet ne šogad saistībā ar noteiktajiem ierobežojumiem.
Madoniete Velta: – Gaidot jauno gadu, man ir laba sajūta, neraugoties uz kovida pandēmiju. Tur neko nevar darīt. Katrai paaudzei jau ir savi izaicinājumi un pārbaudījumi, kas jāiztur. Vieniem tie ir kara gadi, citiem Staļina represijas, izvešana uz Sibīriju, bet tagad – kovids.
Madoniete Ināra: – Šis gads ir bijis visāds. Jaunais koronavīruss, kas nāca negaidīti, izmainīja ierasto dzīves ritmu. Arī Jauno gadu sagaidīsim mājās ģimenes lokā, klusāk nekā citus gadus. Cerēsim uz jauno vakcīnu, to, ka vakcinējoties kovida izplatību izdosies apturēt.
Madonietis Artūrs: – Šis gads saistībā ar „Covid-19" izplatību, noteiktajiem ierobežojumiem ir bijis citāds, nekā visi iepriekšējie – kā pa kalniem un lejām, tas nedeva gaidīto. Kaut ko tādu neviens jau nebija gaidījis. Jauno gadu sagaidīšu klusumā, mierā, ar cerībām uz labāku jauno gadu.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
29.12.2020.