Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: kāda būs raža

Redakcija

Autors • 15.06.2015.

Burtu lielums

Kāda šovasar solās būt raža – vai dārzā, neraugoties uz vēso pavasari, viss aug un zaļo? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Anna: – Jāuzpasē, jālaista, un tad jau vienmēr kaut kas dārzā izaug. Gurķīši ir sadīguši, agrīnie kartupeļi tūlīt ziedēs, uz Jāņiem varbūt varēsim jau nogaršot. Arī kāposti ir smuki paaugušies. Vienīgi ķirbji negrib augt. Zemenes nelaistu, bet šogad tās zied vareni, viss ir balts. To pašu varu teikt arī par ābelēm, kas arī ziedēja labāk nekā citus gadus.

Madoniete Tatjana: – Viss aug ļoti labi. Varbūt tas ir tāpēc, ka laistu ar nātru uzlējumu, kas ir ekoloģiski tīrs mēslojums, – 10 dienas paturu un laistu attiecībā 1 : 10.
Ļoti vajadzīgs ir lietus, bet es neslinkoju un katru vakaru laistu. Domāju, būs laba gurķu raža. Ar tomātiem gan ir nedaudz sarežģītāk, bet lociņi un salāti jau ir. Manuprāt, nav sliktu laikapstākļu, vienkārši nedrīkst ļauties slinkumam.

Madoniete Līga: – Es nevarētu teikt, ka augtu slikti. Man gan ir mazs dārziņš, kur audzēju no visa pa druskai, bet tajā viss ir saņēmies. Daudz stādu arī puķes, katru gadu kaut ko piepērku klāt. Lūk, redziet, arī šodien tirgū esmu nopirkusi rožu stādu. Madonā jau var nopirkt ļoti labus puķu stādus.

Mārtiņš no Saikavas: – Viss aug, arī zemenes zied, bet pagājušajā piektdienā ievācu jau pirmo sienu. Patlaban gan ir par sausu, kaut jau lietutiņš uzlītu!

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px